Strona główna > Bez kategorii > Nowy profil turystyki?? Turystyka dla zakochanych

Nowy profil turystyki?? Turystyka dla zakochanych

W minionym terminie pojawił się w Polsce nieznany styl turystyczny. Mianowicie stała się znana „turystyka trwałej miłości”. Zakochane dwójki, chcąc nadać swojemu związkowi symbol trwałej i nierozerwalnej czułości wybierają się w podróż po polskich miastach w poszukiwaniu tak zwanych mostów czułości. przybyła do nas z Wenecji i Paryża, gdzie owe mosty są i na trwałe wstąpiły się w obrządki tychże miast.

W Polsce najbardziej atrakcyjne mosty zakochanych możemy odnaleźć w Szczecinie, Wrocławiu, Łodzi, Bydgoszczy, Poznaniu,,Warszawie oraz w Krakowie. Każdy z nich jest niespotykany, bowiem na każdym wiszą magiczne kłódki, stanowiące symbol stałego uniesienia. Łódzki most zakochanych zlokalizowany jest w otoczeniu Parku Poniatowskiego, niedaleko centrum miasta. Latem ogród jest wypełniony spacerowiczami. Spore polanki, gdzie można rozwinąć koc i bujna flora wydają się błagać aby spędzić tam wolne chwile.

Zatem nic szczególnego, że pary wybrały właśnie ten most na przypinanie kłódek. Apartamenty w Łodzi, w związku z innowacyjnym trendem, proponują dla zakochanych par unikalne pakiety. Niemniejszym zamiłowaniem cieszy się wrocławski most czułości. Stary, pochodzący z 1889 roku, Most Tumski aż roi się od zawieszonych kłódek. Zapytacie co się dzieje z kluczykiem? Odpowiedź jest prosta, zakochani wrzucają go do Odry, co ma zapewnić trwałość i wieczność uczucia. Z myślą o zakochanych Apartamenty we Wrocławiu, prezentują ciekawe oferty pod hasłami: weekend we dwoje itp., w ramach, którego prócz noclegu, zakochani mają zapewniony dojazd ekskluzywną limuzyną na most, szampan, posiłek wieczorny, muzyka.

Jest to pakiet na nieco grubszy portfel, ale uczynni mimo to są. O ile chodzi o Poznań, to w tym miejscu zakochani upodobali sobie Most Jordana, którego imię upamiętnia pierwszego biskupa na ziemiach polskich. Podobnie jak w Łodzi czy we Wrocławiu, zakochani grawerują własne imiona na kłodkach, a kluczyki wrzucają do rzeki. Apartamenty w Poznaniu, dodatkowo pomyślały o pakietach dla zakochanych. Wykupując sobie romantyczny weekend zakochane pary posiadają do swojej dyspozycji fajnie udekorowany apartament, zagwarantowane śniadanie do łóżka i przyjemny podarunek.

Reklamy
Kategorie:Bez kategorii
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: