Strona główna > Bez kategorii > Polska – kraj licznych festiwali

Polska – kraj licznych festiwali

Festiwale to nic innego jak etap baletów krajoznawczych, przeważnie jednego typu ( np. festiwal filmowy, muzyczny, teatralny, kulturowy), będący festiwalem realizacji w danej dziedzinie. Polska jest krajem, w którym tego rodzaju przedsięwzięcia są bardzo liczne. Można prosto z mostu powiedzieć, że Polska przeglądami stoi, a ich arsenał i rozmaitość są tak duże jak spectrum gustów ich wielbicieli.

Pośród młodych ludzi, największym bogactwem cieszą się działania muzyczne. Dla wszystkich tych, którzy lubią muzykę house i trance, planowany jest co roku Sunrise Festiwal – „festiwal wschodzącego słońca”. Głównym lokalizacja organizacji akcje jest Kołobrzeg. Miasto to, każdego roku w ostatni weekend lipca przeżywa ogromne oblężenie. Dla posiadaczy obiektów noclegowych, te dwie noce są bogatym plonem. Apartamenty w Kołobrzegu, pękają w szwach. Innym ważnym festiwalem muzycznym jest Coke Live Music Festiwal, cykliczny festiwal odbywający się od 2006 roku w Krakowie.

Przegląd odnosi wielki sukces komercyjny i medialny. Każdego roku przybywa coraz to więcej gwiazd, a także widowni. W tym czasie, gigantycznym obłożeniem mogą się poszczycić Apartamenty w Krakowie, masowo zajmowane przez wielbicieli festiwali. Należałoby wspomnieć, że festiwal ten został nominowany do prestiżowej nagrody UK Festival Awards 2009, w kategorii Best Overseas Festival, czyli na najważniejszy festiwal odbywający się poza Wielką Brytanią – na lądzie europejskim. Odmiennym bardzo znaczącym na skalę światową festiwalem, jest Międzynarodowy Plenerowy Festiwal Jazz na Starówce Warszawy. Jest to jeden z najpopularniejszych i największych – pod względem ilości publiczności festiwal jazzowy w Polsce.

Festiwal z całą pewnością jest wizytówką artystyczną stolicy oraz atrakcją krajoznawczą dla melomanów, turystów z Polski i zagranicy. W owym czasie Apartamenty w Warszawie, przeżywają prawdziwy szczyt, goście rezerwują sobie miejsca nawet na kilka miesięcy wstecz. Dlatego jeśli jesteś wielbicielem muzyki zapraszamy Cię do Polski! W tym miejscu na pewno odpowiednio się zabawisz w czasie muzycznych festiwali!

Reklamy
Kategorie:Bez kategorii
  1. Brak komentarzy.
  1. No trackbacks yet.

Skomentuj

Proszę zalogować się jedną z tych metod aby dodawać swoje komentarze:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

%d blogerów lubi to: